2016-09-30 07:59

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z sektora IT, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Młodszy specjalista SEO z językiem niemieckimŁódź

Realizowane zadania:

  • Wsparcie zespołu SEO w pracach dla klientów niemieckich i polskich,
  • Rozwijanie wiedzy i umiejętności dot. SEO

Od kandydata oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość:
    • języka niemieckiego (mile widziane potwierdzenie dyplomem uczelni wyższej lub certyfikatem językowym)
    • języka angielskiego lub/i niemieckiego
    • pakietu MS Office
  • Podstawowa wiedza na temat działania algorytmu wyszukiwarki
  • Podstawowa znajomość HTML i budowy stron internetowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie i pracę w młodym, prężnym zespole
  • Bliski kontakt z językiem niemieckim
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów
  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników i doświadczenia
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Dogodną lokalizację z parkingiem

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość narzędzi:
    • Google Analytics
    • Google Search Insights
    • Google AdWords Keyword Planner
    • Ahrefs i/lub Majestic
Wyślij CV