Stanowisko Pracownik help desk

Praca Pracownik help desk

Charakterystyka stanowiska

Praca na tym stanowisku wiąże się bezpośrednio z obsługą klienta. Pracownik zobowiązany jest do obsługiwania połączeń przychodzących jak i wychodzących a w tym do udzielania odpowiedzi na wszelkie pytania i nieścisłości klientów. Dodatkowo do jego zadań należy instalowanie sieci komputerowych i telefonicznych a także pełne wsparcie serwisowe.

Wymagania

Wymaganie, które musi spełnić osoba ubiegająca się o to stanowisko to na pewno posiadanie wyższego wykształcenia informatycznego, biegła znajomość języka angielskiego i umiejętność swobodnego posługiwania się nim. Oprócz tego bardzo istotnym punktem jest zdobyta wiedza z zakresu zagadnień sieciowych LAN, WLAN a także znajomość technologii takich jak: JavaScript, CSS, HTML, XML. Dodatkowo pracownik help desk powinien wyróżniać się świetną organizacją pracy a także komunikatywnością.

Warunki pracy

Miejscem pracy jest zwykle biuro lub gabinet w centrali firmy. Zawód ten umożliwia pracownikowi otrzymywanie premii lub awansowania. Praca wymaga od pracownika help desk dużej cierpliwości i radzenia sobie w stresujących sytuacjach zw zględu na częsty kontakt z innymi ludźmi.

Możliwości zatrudnienia

Możliwości zatrudnienia są dość duże dla pracownika help desk. Stanowiska są do objęcia m.i. W firmach konsultingowych, budowlanych lub w branży FMCG ale także w większych instytucjach finansowych lub telekomunikacyjnych.

Warunki finansowe

Wysokość wynagrodzenia klasyfikuje się ze względu na umiejętności pracownika help desk ale także wielkości i pozycji firmy.

Najnowsze oferty pracy - Pracownik help desk

Data Migration Lead/ Manager Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

2018-01-18

Workday Business Analyst (System Support Area) Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

HCM
2018-01-18

Data Migration Specialist / Developer Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

2018-01-18
2017-11-24
2017-11-24
1 Szukasz specjalistów IT?
Oddzwonimy do Ciebie!