2016-10-04 19:20

Dla naszego klienta - dużego Software House'u, działającego na rynku międzynarodowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Python Developer - Backend ProgrammingKraków

Zadania:

  • Programowanie Python
  • Pisanie oraz optymalizacja zapytań, widoków MySQL

Wymagania:

  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia z Python (głównie backend programming)
  • Znajomość MySQL, MongoDB, RabbitMQ
  • Zaawansowana obsługa Linux
  • Umiejętność praktycznego zastosowania podejścia Test-Driven Development
  • Znajomość praktyk takich jak Continuous Integration, Continuous Delivery
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Oferujemy:

  • Dobre warunki finansowe
  • Umowę B2B
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Płaska struktura organizacyjna
  • Wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe
  • Biuro w centrum Krakowa
  • Karta FitFlex

Dodatkowe atuty:

  • Twisted, Celery
  • Puppet
  • Vagrant
  • Amazon EC2
  • Samodzielność i komunikatywność