Dla naszego Klienta - jednego z liderów na rynku automatyzacji i optymalizacji procesów biznesowych (procesy logistyczne, automatyzacja produkcji, systemy sieciowe) dla największych polskich i globalnych marek produkcyjnych, logistycznych czy finansowych szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Full-Stack .Net Core Developer (Dział R&D) Kraków

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za współtworzenie zupełnie nowego, korowego produktu
  • Praca w 6-osobowym zespole R&D
  • Praca z najnowszymi technologiami
  • Żaden projekt nie ma z góry narzuconych technologii - są one dobierane na etapie prototypowania
  • Projekty R&D są realizowane przez nas na wszystkich poziomach począwszy od hardware'u po rozwiązania w chmurze
  • Jako dział badawczo-rozwojowy zajmujemy się nie tylko tworzeniem komercyjnych produktów, ale także śledzeniem oraz testowaniem technologii na stadium wczesnego rozwoju (wersje Preview). Obecnie poznajemy nowości Microsoft, takie jak Service Fabric Mesh,
  • Będziesz zajmował się tworzeniem mikroserwisów w oparciu o technologie serverless i rozwiązania w chmurze
  • Będziesz miał również do czynienia z: Azure, GraphQL, SignalR, React, Xamarin, Linux, TypeScript, ComosDB

Wymagania:

  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu
  • Praca z .NET Core, C#
  • Znajomość Javascript
  • Znajomość noSQL (przynajmniej na poziomie uczelnianym)
  • Znajomość GraphQL lub podobnych narzędzi
  • Elastyczne podejście do realizacji zadań oraz pasja do
  • Umiejętności projektowania w skali makro, nie tylko na poziomie pojedynczych algorytmów
  • Proaktywne podejście do pracy

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Dowolną formę zatrudnienia (B2B, UoP)
  • Dofinansowanie do lekcji angielskiego w biurze
  • Kartę Multisport i prywatną opieka medyczna

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość React.js,
  • Znajomość narzędzi Azure