Dla polskiego software house nagrodzonego SME Awards, który od 10 lat specjalizuje się w usługach e-commerce dla klientów krajowych i międzynarodowych, poszukuje osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP (Symfony framework) Kraków

Formy umowy: B2B / Kontrakt Umowa mieszana

Opis stanowiska:

  • Budowanie skalowanych usług w środowisku o dużym natężeniu ruchu- od aplikacji, silników danych,metadanych z serwerów sieciowych
  • Tworzenie rozproszonych rozwiązań backendowych
  • Wdrażanie systemów rozproszonych
  • Optymalizacja istniejących rozwiązań

Wymagania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia komercyjnego
  • Znajomość frameworka Symfony 2/3/4
  • Bardzo dobra znajomość PHP (7.1 lub 5.6 )
  • Znajomość środowiska Linux
  • Znajomość serwerów baz danych SQL i NoSQL
  • Znajomość kontroli wersji GIT/SVN

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wymagające zadania , które przyczynią się do rozwoju zawodowego i osobistego
  • Zgrany zespół charakteryzujący się pracą zespołową