Dla naszego Klienta, szybko rozwijającego się software house tworzącego dedykowane rozwiązania IT dla zachodnich partnerów, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Go/Golang Developer Kraków

Opis stanowiska:

  • Praca przy ciekawych projektach o różnej wielkości.
  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami.
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych.
  • Budowanie solidnych, wielkoseryjnych aplikacji w Golang.

Wymagania:

  • Minimum 1 rok komercyjnego doświadczenia w programowaniu w języku Go.
  • Dobrej znajomości j. angielskiego.
  • Umiejętności tworzenia i pracy z dokumentacją techniczną.
  • Chęci do rozwoju w obszarze technologii Google.
  • Umiejętności pracy z zespołem klienta.
  • Zaangażowania i kreatywności.
  • Elastyczności.

Oferujemy:

  • Elastyczną formę współpracy: B2B lub umowa o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Innowacyjne projekty, pracę pełną wyzwań.
  • Międzynarodowe środowisko.
  • Przyjazną atmosferę.
  • Ubezpieczenie.
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej.

Mile widziane:

  • Doświadczenie z innymi językami programowania.