2017-02-27 17:19

Dla naszego Klienta, lidera branży e-commerce poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Młodszy Programista PHP - branża e-commerceKraków

Realizowane zadania:

  • Praca w dobrej atmosferze, w dynamicznym młodym zespole pasjonatów
  • Opracowywanie nowych funkcjonalności i rozwój istniejących rozwiązań
  • Udział we wszystkich fazach powstawania produktu (analiza, projektowanie, kodowanie, testowanie)
  • Rozwój autorskich technologii
  • Dokumentowanie kodu i udział w przygotowywaniu dokumentacji projektowej

Wymagania:

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia jako programista PHP
  • Znajomość MySQL
  • Znajomość HTML
  • Znajomość CSS
  • Podstawowa znajomość systemu Linux

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie, lidera w swojej branży
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wygodną lokalizację biura
  • Świetną atmosferę w pracy

Dodatkowe atuty:

  • Komercyjne doświadczenie
  • Znajomość języka angielskiego.