2017-07-24 07:45

Dla naszego klienta, prężnie działającej firmy na rynku IT, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista / Developer C# / .NetKatowice

Zadania:

  • samodzielna implementacja oprogramowania w powyższych narzędziach programowych
  • testowanie oprogramowania
  • dokumentacja kodu źródłowego

Od kandydata oczekujemy:

  • wymagane doświadczenie - minimum 2 lata
  • praktyczna znajomość technologii C#/.NET
  • praktyczna znajomość MS-SQL z T-SQL
  • znajomość środowiska Windows w zakresie obsługi i konfiguracji AD i IIS w najnowszych wersjach
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych z wykorzystaniem powyższych technologii
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia)
  • pracę w młodym, otwartym, profesjonalnym zespole
  • wyjazdy integracyjne i imprezy sportowe

Mile widziane:

  • znajomość ASP.NET, HTML, CSS