2016-10-01 14:16

Dla naszego Klienta, spółki dostarczającej rozwiązania z zakresu informatyki, telekomunikacji i bezpieczeństwa informatycznego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Senior SEO Specialist - ManagerKatowice

Zakres obowiązków:

  • Długoterminowe planowanie, realizacja oraz rozwój strategii SEO Spółki w kilkudziesięciu krajach,
  • Wyznaczanie celów, zarządzanie i koordynacja działań zespołu wchodzącego w skład działu SEO
  • Analizowanie i raportowanie efektywności prowadzonych działań SEO,
  • Rozwój i szkolenie podległych pracowników.

Od kandydata oczekujemy:

  • min 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej, popartej kilkuletnim doświadczeniem wiedzy z zakresu technik/metod SEO,
  • Doświadczenia w pozycjonowaniu serwisów zagranicznych,
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • Umiejętności planowania i organizowania pracy własnej i zespołu,
  • Dużej samodzielności i inicjatywy w działaniu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Perspektywy rozwoju wraz z ekspansją firmy w Polsce i na świecie
  • Bogaty system szkoleń
Wyślij CV