Klientem jest jeden z Leaderów w integrowaniu nowoczesnych technologii informatycznych i medycznych.

Firma zajmuje się kompleksową realizacją projektów informatyczno-technologicznych dla branży medycznej, specjalizuje się w radiologii, infrastrukturach medycznych, neurochirurgii i metodach przygotowania i dystrybucji leków.

Do firmy współpracującej z wiodącymi producentami sprzętu medycznego, do pracy przy innowacyjnych projektach, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester Automatyczny Katowice

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie scenariuszy testowych zgodnych ze składnią Cherkin
  • Implementacja testów automatycznych w języku PHP, wykorzystując framework Behat
  • Nadzór nad wdrażaniem testów automatycznych
  • Udział w procesie projektowania nowych modułów systemu
  • Współpraca z działem projektowania i analiz z wykorzystaniem notacji UML

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość:
    • BDD wraz z frameworkiem Behat
    • PHP Unit z Mock Objects
    • PHP (PHP7)
    • JavaScript z jQuery
    • HTML i CSS
    • SQL (MySQL)
    • SNV/GIT
  • Angielski na poziomie B2

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę bądź B2B
  • Różnorodność zadań
  • Rozwój zawodowy poprzez ukierunkowane szkolenia
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość nabycia doświadczenia w branży medycznej

Mile widziane:

  • Doświadczenie w implementacji projektów z wykorzystaniem Zend Framework 2/3 oraz Apigility
  • Doświadczenie w pracy z bazą danych PostgresSQL
  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych LINUX
  • Umiejętność pisania skryptów w Bash/Shell
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect
  • Doświadczenie z bibliotekami ORM