Dla wiodącego europejskiego i światowego lidera w dziedzinie rozwoju, dostarczającego i wdrażającego innowacyjne, zaawansowane technologie informatyczne milionom klientów z sektora bankowego, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester Manualny (z doświadczeniem) 5000 - 10000 PLN Katowice

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Udział w procesie wytwarzania oprogramowania na każdym jego etapie pod kątem dbania o jakość tworzonych rozwiązań
  • Przygotowanie scenariuszy testowych na podstawie specyfikacji
  • Przeprowadzanie testów tworzonych rozwiązań
  • Aktywne znajdowanie błędów w oprogramowaniu
  • Raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości zagadnień dotyczących testowania oprogramowania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Język angielski na poziomie min. B2

Proponujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę B2B z płatnym urlopem
  • Możliwość innych form zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym
  • Kartę Multisport
  • Możliwości rozwoju
  • Szkolenia zawodowe (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Szkolenia językowe
  • Parking pod biurem wraz z parkingiem rowerowym
  • Prysznice w biurze
  • Elastyczne godziny pracy (7:00-9:00)
  • Okazjonalną pracę zdalną
  • Regularne wyjścia firmowe
  • Świeże owoce
  • Konkurencyjne wynagrodzenie