Dla wiodącego europejskiego i światowego producenta bankomatów i systemów płatności, z ponad 63-letnim doświadczeniem (25 lat w Polsce) w branży, będącym partnerem 90 na 100 najlepszych instytucji finansowych, szukamy:

Oferta pracy: Praca programista Android Developer ze znajomością JavaScript Katowice

Formy umowy: dowolna Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Udział w opracowaniu aplikacji i oprogramowania firmy na platformę Android
  • Budowa nowego rozwiązania dla segmentu detalicznego
  • Udział w zupełnie nowym, interesującym projekcie

Wymagania:

  • Minimum 1,5 roku doświadczenia w programowaniu aplikacji mobilnych
  • Bardzo dobre umiejętności programowania aplikacji na platformę Android
  • Bardzo dobra znajomość JavaScript
  • Bardzo dobra znajomość platformy Android
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Firma oferuje:

  • Współpracę opartą na umowie B2B z płatnym urlopem
  • Możliwość innych form zatrudnienia
  • Dodatkowe benefity:
    • Karta Multisport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Opieka zdrowotna
  • Parking pod biurem
  • Eventy i wyjścia integracyjne
  • Dobrze skomunikowana lokalizacja

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność programowania w Java
Wyślij CV