Dla wiodącego europejskiego i światowego producenta bankomatów i systemów płatności, z ponad 63-letnim doświadczeniem (25 lat w Polsce) w branży, będącym partnerem 90 na 100 najlepszych instytucji finansowych, szukamy:

Oferta pracy: Oferta pracy IT R&D Technical Lead Katowice

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Kontakt i wsparcie od strony technicznej dla właściciela produktu i zespołu dostarczającego
  • Zbieranie wymagań technicznych i proponowanie indywidualnych rozwiązań opartych na potrzebach architektonicznych klienta
  • Praca z technologią i grupami biznesowymi w celu określenia specyfikacji projektu
  • Opracowywanie planów technicznych i wdrożeniowych
  • Interakcja z potencjalnymi klientami podczas prezentacji / ocen produktu
  • Badania i śledzenie rozwoju w segmentach mobilnych i aplikacji
  • Udział w pełnym procesie rozwoju projektu
  • Koordynacja zadań wśród zewnętrznych zespołów zlokalizowanych na całym świecie
  • Wyjazdy międzynarodowych biur Firmy na spotkania i warsztaty
  • W razie potrzeby wyjazdy do międzynarodowych lokalizacji klientów na warsztaty i spotkania

Oczekiwania:

  • 5-7 lat doświadczenia w projektowaniu i tworzeniu skalowalnych aplikacji internetowych, z naciskiem na aplikacje mobilne
  • Minimum 3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji mobilnych na Androida i / lub iOS
  • Doświadczenie programimstyczne z platformami Android / iOS lub korzystanie z frameworków takich jak Xamarin, PhoneGap, IONIC
  • Umiejętności programowania i debugowania w rozwoju aplikacji mobilnych, JavaScript, wzorce projektowe J2EE
  • Doświadczenie w obsłudze architektur i środowisk wdrażania aplikacji korporacyjnych oraz dostarczanie rozwiązań problemów związanych z skalowalnością, wydajnością, dostępnością, niezawodnością, bezpieczeństwem itp.
  • Koncepcje integracji usług (szczególnie z usługami RESTFUL / usługami sieciowymi SOAP)
  • Projektowanie i opracowywanie rozwiązań dla wymagań niezwiązanych z funkcjonalnością
  • Znajomość XML, XHTML i powiązanych technologii
  • Dobra znajomość JSON, XPath
  • Biegły język angielski

Oferujemy:

  • Współpraca oparta na umowie b2b z płatnym urlopem
  • Możliwe są inne formy zatrudnienia
  • Dodatkowe korzyści:
    • Karta Multisport
    • Ubezpieczenie na życie
    • Opieka zdrowotna
    • Parking pod biurem
  • Zdarzenia i wyjścia integracyjne
  • Dobrze skomunikowana lokalizacja

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność programowania w języku Java, JSP / Servlet
  • Rozumienie standardowych protokołów, takich jak HTTP / HTTPS i koncepcje zarządzania sesją
  • Doświadczenie w pracy z jednym lub więcej serwerami Java EE, takimi jak serwer aplikacji WebSphere i WebLogic, JBOSS lub Tomcat
  • Dobra znajomość SQL i doświadczenie z co najmniej jedną z wiodących baz danych, takich jak Oracle, SQL Server
  • Dokonywanie szacunków prowadzonego projektu, jego koordynacja oraz dobra komunikacja w trakcie jego trwania
  • Zdolności analityczne
Wyślij CV