Dla naszego lienta międzynarodowej firmy z siedzibą główną w Katowicach szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista C#/.NET Katowice

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Projektowanie, implementację, rozwój i utrzymywanie systemów informatycznych;
  • Praca związana z bazami danych MS SQL
  • Zapewnianie jakości dostarczanych aplikacji;
  • Udział w testowaniu aplikacji.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako programista .NET
  • Znajomość SQL,
  • Znajomość microsoft Visual Studio,
  • Znajomość Web services: Rest i/lub SOAP API,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Firma oferuje:

  • Pracę z pasjonatami w międzynarodowym środowisku
  • Pracę na ciekawych oraz międzynarodowych projektach,
  • Umowa o pracę bądż umowa B2B
  • Prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym
  • Możliwość wyrobienia Karty Multisportu
  • Zdrowy piątek czyli świerze owoce!

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy z systemami integracyjnymi,
  • Znajomość SQL Sever,
  • Doświadczenie w HTML5, CSS, JavaScript,
  • Umiejętność pracy w zespole SCRUM