2016-11-25 13:41

Oferta pracy: Oferta pracy IT Software Development Supervisor/ Project ManagerWarszawa

Opis stanowiska:

  • Praca w zespole Scrum,
  • Odpowiedzialność za pracę zespołu,
  • Wykorzystywanie w codziennej pracy narzędzi Microsoft,
  • Używanie TDD/BDD oraz narzędzi do automatyzacji testów,
  • Codzienne komunikowanie się w języku angielskim.

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie jako Software Developer lub QA Engineer,
  • Doświadczenie w C# i .NET, automatyzacją testów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • posiadanie wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i menedżerskich.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Benefity dodatkowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Mile widziane:

  • Wyższe wykształcenie IT lub pokrewne.