Dla części Globalnej Firmy Konsultingowej, dostarczającej rozwiązania doradcze i technologiczne dedykowane uczelniom wyższym zarówno w Polsce jak i za granicą, które wspomagają proces zarządzania i rozwoju placówkom edukacyjnym. Firmy, która w tworzeniu dedykowanych aplikacji i oprogramowań, inspiruje się globalnymi trendami na rynku edukacyjnym, obsługując w tej chwili około 60 uczelni w Polsce, a co za tym idzie przetwarzając dane około pół miliona studentów. Przedsiębiorstwo w celu dostarczenia profesjonalnego i kompleksowego oprogramowania połączyła w swojej pracy 3 przestrzenie, tworząc wykwalifikowany zespół z obszaru szkolnictwa wyższego, analityki edukacyjnej oraz branży IT. W związku z dalszym rozwojem poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT IT Project Manager (PMI, PRINCE2, AgilePM) Jasionka

Formy umowy: B2B / Kontrakt Umowa mieszana

Opis stanowiska:

  • Planowanie i koordynowanie prac zespołów projektowych,
  • Ocena pracochłonności prac oraz tworzenie ich harmonogramu,
  • Nadzorowanie terminowej realizacji harmonogramu oraz weryfikowanie postępów prac i poprawności wykonywania zadań,
  • Przygotowanie i aktualizacje dokumentacji projektowej,
  • Koordynowanie komunikacji wewnętrznej i komunikacji z klientem,
  • Identyfikacja i zarządzanie ryzykiem,
  • Nadzór nad budżetem projektów,
  • Współpraca i komunikacja z Klientami, PMO i Zarządem firmy,
  • Rozwijanie wiedzy produktowej z zakresu systemów informatycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe biznesowe/elektroniczne lub techniczne,
  • 3-5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w konsultingu i/lub w sektorze IT),
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami,
  • Wiedza z zakresu tworzenia i wdrażania oprogramowania,
  • Świetna znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza MS Project, Excel i Power Point,
  • Doskonała znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie jak i piśmie),
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, sumienność i odpowiedzialność,
  • Asertywność, umiejętności negocjacyjne,
  • Chęć podejmowania nowych wyzwań i wszechstronnego rozwoju,
  • Pozytywne nastawienie i motywacja.

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Opieka medyczna dla pracownika i jego najbliższej rodziny,
  • Pakiet MultiSport,
  • Dodatkowe ubezpieczenie NNW.

Mile widziane:

  • Szkolenie z zakresu zarządzania projektami,
  • Certyfikacja z metodyk zarządzania projektami(PMI, PRINCE2, AgilePM).