Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającego się Software House, realizującego projekty dla dużych międzynarodowych Klientów, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Lider zespołu - Tester OprogramowaniaGrodzisk Mazowiecki

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Odpowiedzialność za testowanie i kontrolę jakości oprogramowania
  • Przeprowadzanie testów oraz tworzenie kompletnych scenariuszy testowych dla aplikacji
  • Organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji testowej i projektowej
  • Zarządzanie taskami w Jirze
  • Zarządzanie zespołem testerów

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Testera/Specjalisty QA,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność:
    • tworzenia kompletnych scenariuszy testowych,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • planowania i wykonywania testów: integracyjnych, wydajnościowych, regresji, bezpieczeństwa,
    • testowanie aplikacji webowych,
    • testowania WebServices SOAP / REST,
    • korzystania z narzędzi:
      • Selenium,
      • SoapUI,
      • Innych wspomagających testowanie Web,
  • Wiedza z zakresu automatyzacji testów,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Dokładność, skrupulatność, samodzielność.

Firma oferuje:

  • Praca na najnowszych technologiach,
  • Innowacyjny i pionierski projekt,
  • Interesujący międzynarodowy zespół (New York, Warszawa, Londyn, Bukareszt, Hong Kong),
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B,
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pracę w niekorporacyjnej atmosferze.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość:
    • podstaw programowania Java,
    • umiejętność pisanie testów jednostkowych/integracyjnych (np. jUnit / Citrus Framework),
    • narzędzi:
      • Selenium,
      • Jira,
      • jMeter.