Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy tworzącej systemy ERP dla klientów na całym świecie szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Progress 4GL Developer (systemy ERP) Gliwice

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie nowych, rozwijanie oraz utrzymanie istniejących aplikacji
  • Współpraca z członkami zespołów projektowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Praca przy projektach integracyjnych z systemami klienta

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość Progress/OpenEdge i języka 4GL
  • Dobra znajomość SQL
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Miłą atmosferę pracy