Do pracy w Gdańskim Software Housie, tworzącym strony internetowe, aplikacje webowe i platformy e-commerce, do nowego, innowacyjnego projektu, związanego z branżą transportową i znacznie przekraczającego standardowe rozwiązania transport management system's, który łączy aplikacje webowe i androidowe pod jednym logiem, szukam osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular PHP Developer Gdańsk

Formy umowy: B2B / Kontrakt Umowa mieszana

Opis stanowiska:

  • Tworzenie back-end'owej swery webowej w języku PHP
  • Rozbudowa istniejących aplikacji, z wykorzystaniem nowych technologii
  • Integracja PHP z systemami zewnętrznymi

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego jako PHP Developer
  • Znajomość podstawowych technologi front-end'owych:HTML i CSS
  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Dobra znajomość baz danych (mySQL/MariaDB)
  • Język angielski na poziomie B2

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę/B2B
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość rozpoczęcia pracy pomiędzy 6 a 10),
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej po okresie próbnym,
  • Szybki proces rekrutacji (rozmowa, zadanie testowe),
  • Kartę MultiSport,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Owoce przez cały tydzień, popcorn w każdy piątek

Mile widziane:

  • Znajomość BASH'a i środowiska Linuxowego
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT