Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Junior Developer Java Gdańsk

Opis stanowiska:

  • rozwój rozwiązań opartych o technologię Java
  • programowanie w języku Java i Java Script
  • współudział w analizie procesów Identity Management
  • współudział w tworzeniu dokumentacji

Oczekiwania:

  • min 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętność programowania w języku Java
  • dobra znajomość JavaScript, Java Beans
  • podstawowa znajomość podejścia procesowego
  • znajomość języka angielskiego
  • wyższe wykształcenie informatyczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i gotowość do nauki

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Mile widziane:

  • doświadczenie w obszarze Identity Management
  • doświadczenie z systemami SailPoint IIQ, Novell NetIQ
  • podstawowa znajomość zagadnień i norm z obszaru bezpieczeństwa informacji