Dla naszego Klienta firmy specjalizującą się w tworzeniu systemów informatycznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Junior Java Developer Cała Polska

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Rozwój istniejących oraz udział w tworzeniu nowych systemów
  • Realizacja testów
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Znajomość teorii relacyjnych baz danych oraz architektury klient-server
  • Min. pół roku doświadczenia.
  • Znajomość technologii: JEE, Hibernate, Spring, Java
  • Znajomość JBoss lub WildFly
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do samodzielnego rozwijania swoich umiejętności
  • Poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Możliwość realnego rozwoju zawodowego
  • Miłą atmosferę pracy
  • Pracę przy nowoczesnych i ciekawych projektach

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość baz danych Oracle, MySQL lub innych
  • Znajomość Java Script, HTML5, Jenkins, GIT, UML, SOAP, REST
  • Znajomość frameworków frontend