Dla naszego Klienta, absolutnego lidera na rynku systemów ERP, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester manualny /automatyczny Bytom

Formy umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za jakość pracy dostarczonej w ramach zespołu Agile, z dużym wpływem na jej realizację
  • Automatyczne testowanie aplikacji rozwijanych przez zespół( cały proces, od planowania testów, przez tworzenie scenariuszy, dodawanie ich do środowiska CI, analiza błędów)
  • Manualne testowanie aplikacji rozwijanych przez zespół
  • Utrzymanie i rozwój standardów QA w ramach szerokiego zespołu QA
  • Koordynacja działań z innymi zespołami QA
  • Współdziałanie przy wydaniach produktu i aktualizacjach wersji "'w chmurze""

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia jako tester oprogramowania
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Chęć i umiejętność testowania manualnego
  • Chęć testowania automatycznego (umiejętność mile widziana)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Dostęp do platformy online z 3000 kursami w języku angielskim,niemieckim, francuskim i hiszpańskim
  • 5 dodatkowych dni wykorzystanych na akcje wolontariatu
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Międzynarodowe środowisko
  • Ciekawe projekty
Wyślij CV