Dla wiodącej szwedzkiej firmy oferującej rozwiązania IT dla rynku ubezpieczeń, telekomunikacji i farmacji, realizującej międzynarodowe projekty, szukamy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Full-Stack Developer (Java +Angular) Bydgoszcz

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Dołączenie do projektu mającego na celu stworzenie platformy do rezerwacji online dla osób podróżujących w celach służbowych, umożliwiającego rezerwowanie lotów, pociągów, samochodów i hoteli
  • Uczestnictwo w rocznym projekcie w Szwecji dla jednego z pięciu największych biur podróży służbowych
  • Dołączenie do niewielkiego, 2-4 osobowego zespołu Agile
  • Stworzenie i dostosowanie oraz rozwijanie produktu według potrzeb i wymagań Klienta

Oczekiwania:

  • Min. 4 lata doświadczenia w programowaniu w Java
  • Otwartość na programowanie we Front-end (Angular, TypeScript)
  • Znajomość Angular i TypeScript
  • Testy automatyczne (znajomość: TDD, Testy jednostkowe, specyfikacje)
  • Otwartość na Pair/Mob Programming
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (250 PLN/h)
  • Współpracę na podstawie B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Dołączenie do interesującego, rocznego projektu
  • Pracę w Szwecji w jednym z pięciu największych biur podróży służbowych
  • Wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • Szkolenia
  • Sprawny proces rekrutacyjny:
    • Rozmowa na Skype
    • Spotkania w Warszawie
    • Rozmowa na Skype ze Szwecją

Mile widziane:

  • Znajomość języka szwedzkiego
  • Kanban Flow Process
  • CleanCode
  • Doświadczenie z HTML i CSS
  • IntelliJ
  • Architektura bezpieczeństwa (OWASP, encryption, etc.)
  • Logowanie i monitorowanie (ELK Stack, LogStash, Datadog, Grafana, Influxdb, Zipkin, statsd, syslog etc.)
  • Jenkins
  • Znajomość nfrastruktury serwisów(Docker/Amazon ECS)
  • Cloud APIs - Amazon AWS