2016-10-01 21:00

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Java - JEE - SVN, Maven, JenkinsBydgoszcz

Opis stanowiska:

  • programowanie aplikacji w technologiach Java.

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne;
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość technologii JEE;
  • dobra znajomość narzędzi Eclipse, NetBeans;
  • dobra znajomość bazy danych Oracle oraz serwera aplikacyjnego Oracle WebLogic;
  • znajomość narzędzi SVN i Maven, Jenkins;
  • umiejętność tworzenia testów jednostkowych i integracyjnych;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • komunikatywność oraz konsekwencja w dążeniu do celu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • rozwój zawodowy;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;
  • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę;
  • ubezpieczenie na życie płatne przez pracodawcę;
  • bogaty wachlarz świadczeń socjalnych.
Wyślij CV