2017-02-25 18:28

Dla naszego klienta, firmy o ugruntowanej pozycji, istniejącej na rynku od wielu lat, dostarczającej rozwiązania IT klasy ERP (Microsoft Gold Partner) szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant ERP - rozwiązania klasy WMSBydgoszcz

Realizowane zadania:

  • Projektowanie i wdrażanie systemu MS Dynamics AX w obszarze swojej specjalizacji;
  • Analizę potrzeb biznesowych oraz technicznych Klientów firmy;
  • Zapewnienie sprawnego oraz skutecznego wdrożenia i integracji rozwiązań technicznych i funkcjonalnych, zapewniając doradztwo i wsparcie w całym cyklu realizacji projektu.

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku związanym z wdrażaniem rozwiązań klasy WMS;
  • Kompetencje umożliwiające sprawną komunikację zarówno ze stroną techniczną jak i biznesową;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Umiejętności tworzenia dokumentacji użytkowej;
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej, ceniącej indywidualność firmie z branży IT;
  • Ciekawe wyzwania i możliwość budowania naszej organizacji;
  • Dużą samodzielność i niezależność;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz profesjonalne narzędzia pracy;
  • Pakiet medyczny;
  • Zajęcia z j. angielskiego;
  • i wiele innych, o których przekonasz się na spotkaniu
Wyślij CV