Dla potężnego koncernu z globalnymi projektami szukamy... ;)

Oferta pracy: Praca programista Developer C# (.NET) Oświęcim

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Rozwój (70% czasu), utrzymanie (20%), przerwy :) (10%);
  • Pracę z wykorzystaniem technologii .NET C# oraz z bazami danych MS SQL;
  • Zapewnianie jakości dostarczanych aplikacji;
  • Udział w testowaniu aplikacji.

Wymagania:

  • Masz 2-letnie doświadczenie w programowaniu .NET;
  • Znasz C#;
  • Znasz SQL;
  • Język angielski to Twój drugi, biurowy język ;
  • Znasz technologie Microsoft Visual Studio, Design patterns, Web Services: REST i/albo SOAP API;

Proponujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 8 - 12 tys. PLN netto przy umowie o pracę bądź B2B;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku zarówno globalnych jak i polskich;
  • Długoterminowe i interesujące projekty;
  • Pracę z nowymi technologiami;
  • Elastyczne formy współpracy;
  • Zachowanie ciągłości projektów oraz pełne wsparcie podczas ich trwania;
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i karta MultiSport).

Mile widziane:

  • Znasz się na integracji systemów;
  • Pracowałeś przy rozwoju SQL;
  • Znasz technologie Frontend-owe: HTML5, CSS, JavaScript oraz nowszych framewok'ów jak Angular, React, Knockout albo Redux itd.;
  • Pracujesz w Scrum'ie;