2016-11-21 12:43

Dla naszego Klienta - wiodącego dostawcy oprogramowania z zakresu usług opieki medycznej w Wielkiej Brytanii, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Starszy Inżynier Oprogramowania - JavaScriptBiałystok

Opis stanowiska:

  • Przekładanie wymagań klienta na łatwe w utrzymaniu i rozszerzalne rozwiązania
  • Bliska współpraca z zespołem produktowym w celu dostarczenia mozliwie najlepszego rozwiązania
  • Tworzenie efektywnego i łatwo skalowalnego kodu
  • Współdzielenie wiedzy z członkami zespołu poprzez przeglądy kodu
  • Nauka nowych technologii / bibliotek

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenie jako developer Front-end/UI/Design/Web w roli lidera w co najmniej 3 projektach
  • 5+ lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji Web opartych o HTML, CSS i JavaScript
  • 1+ rok doświadczenia w HTML5
  • 2+ lata doświadczenia z różnymi rozszerzeniami i meta językami CSS3 (n.p. LESS, Compass, Sass, Bootstrap)
  • Bardzo dobra znajomość bibliotek JS (jQuery to podstawowe wymaganie, mile widziane doświadczenei z Backbone.js)
  • Umiejętność czytania/tworzenia/rozumienia RESTful API opartego o JSON
  • 1+ rok doświadczenia w używaniu Git (nie GitHub ale Git przy użyciu lini poleceń)
  • Znajomość MVC, Model/View/Controler lub Model/View/Template
  • Znajomość AJAX i bibliotek JavaScript takich jak: jQuery, Bootstrap.js, Backbone.js, MooTools, Dojo, Prototype, YUI.

Oferujemy:

  • Doskonałą atmosferę pracy (płaska struktura zarządzania)
  • Przestronne biuro w centrum miasta
  • Kartę Multisport
  • Elastyczne warunki pracy i zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B