Dla naszego Klienta, bardzo szybko rosnącej polskiej firmy ( z oddziałami w USA oraz 3 krajach Europy Zachodniej) działającej na rynku dedykowanych rozwiązań IT dla klientów (m.in z branży przemysłowej, energetycznej czy farmaceutycznej) z Ameryki Północnej oraz Europy Zachodniej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular Android Developer Białystok

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Tworzenie aplikacji dla platformy Android w nowy projekcie
  • Współpraca z zagranicznym Klientem

Wymagania:

  • Minimum dwu letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość Android SDK
  • Dobra znajomość Java
  • Znajomość Jenkins (lub inne CI)
  • Znajomość kontroli wersji GIT
  • Umiejętność pracy w metodyce SCRUM
  • Doświadczenie w testach jednostkowych ,testach interfejsu użytkownika
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna

Mile widziane:

  • Doświadczenie w Jira/Redmine
  • Znajomość Kotlin