Dla naszego klienta, międzynarodowego Software house z Trójmiasta poszukujemy osobę chętną pracować zdalnie przy dużym, międzynarodowym projekcie CRM klasy Enterprise. Praca w zespołach Sceum'owych (5-6 osób) nad rozwojem i integracją platformy.

Oferta pracy: Praca programista Senior IOS Software Developer Białystok

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Praca przy ciekawych projektach o różnej wielkości,
  • Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami,
  • Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Rozwój aplikacji IOS dużego systemu CRM klasy Enterprise.

Oczekiwania:

  • Minimum 4-5 lat doświadczenia w SWIFT lub ObjectiveC,
  • Doświadczenie w tworzeniu natywnych aplikacji na iOS z co najmniej jedną aplikacją w app store,
  • Rozumienie TDD i DDD,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień projektowania i programowania obiektowego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami kontroli wersji - preferowany GIT,
  • Znajomość języka angielskiego (niemiecki będzie na plus),
  • Samodzielność i umysł ukierunkowany na rozwiązywanie ambitnych zadań,
  • Otwartość na pracę zdalną.

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie na umowę B2B,
  • Wyjazdy integracyjne - zarówno międzynarodowe jak i krajowe,
  • Udział w innowacyjnych przedsięwzięciach o bardzo dużej skali złożoności,
  • Realizacje projektów dla klientów zagranicznych,
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole,
  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny,
  • Praca zdalna.
Wyślij CV