2016-11-17 21:32

Dla naszego klienta, firmy IT specjalizującej się w integracji systemów, szukamy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Java / JEEBiałystok

Realizowane zadania:

  • Współuczestnictwo w projektowaniu systemu (Java w wersji 1.6 i 1.8)
  • Implementację i rozwój systemów informatycznych
  • Tworzenie dokumentacji projektowej (technicznej)
  • Wsparcie lub uczestnictwo w etapach testów, wdrożenia i utrzymania

Od kandydata oczekujemy:

  • Co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka Java EE oraz popularnych rozwiązań typu Open Source (Velocity / Freemarker, Spring, Hibernate)
  • Znajomość technologii webowych (HTML, Javascript, AJAX)
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (Oracle, PostgreSQL)
  • Umiejętności z zakresu analizy i projektowania systemów informatycznych
  • Duża komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę/B2B)
  • Pracę przy rozwojowych projektach z użyciem najnowszych technologii
  • Możliwość uczestnictwa w zagranicznych projektach
  • Realne szanse rozwoju zawodowego
  • Współpracę z bardzo doświadczonymi inżynierami, od których można się wiele nauczyć
  • Pracę w sympatycznym zespole :-)
Wyślij CV