2016-10-01 16:11

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant handlowy - sektor energetykaWrocław

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż oferowanych przez naszego klienta produktów i usług do klientów z sektora przemysłowego
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Wspomaganie przełożonego w opiece nad z klientem
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla klientów
  • Negocjacje i rozmowy handlowe
  • Przygotowywanie ofert i umów handlowych
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Samodzielna sprzedaż produktów:
  • Serwis i zarządzanie infrastrukturą IT
  • Projekty sprzętowe
  • Zarządzanie infrastrukturą i zasobami IT
  • Budowa centrów danych
  • Rozwiązania dedykowane

Wymagania:

  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu samodzielnej sprzedaży rozwiązań informatycznych do klientów korporacyjnych bądź do sektora przemyslowego
  • Wykształcenie wyższe
  • Wiedza z zakresu rozwiązań teleinformatycznych (preferowana wiedza z zakresu: Outsorcing, Zarządzanie infrastrukturą i zasobami IT, itp.)
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów przetargowych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Oferujemy:

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, tel. komórkowy
Wyślij CV