Naszym klientem jest firma z sektora finansowego, która ma swoją platformę do szybkich pożyczek internetowych.

Poszukujemy aktywnej i doświadczonej osoby, która dołączy do 7 osobowego zespołu. Na tym stanowisku będziesz miał realny wpływ na projekt i jego rozwój. Mamy młody międzynarodowy zespól.

Oferta pracy: Praca programista Senior Fullstack developer .NET+ReactJS Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Rozwój i dodanie nowych funkcjonalności
  • Weryfikacja kodu który trafił lub ma trafić na produkcję.
  • Doprowadzenie kodu i architektury do stanu, w którym system będzie można rozwijać równolegle przez podzespoły, nie wchodząc sobie w drogę.
  • Wspieranie swojego zespołu, musisz być dla nich autorytetem.
  • Proponowanie/wybór narzędzi usprawniających pracę: ułatwiających programowanie, automatyzujących testowanie, weryfikujących działanie itp.

Wymagania:

  • MS SQL, T-SQL
  • C#, .NET 4.5, ASP.NET, Linq2SQL, SOAP/REST
  • Front-end development (ASP.NET, React), Javascript, jQuery
  • Design Patterns, SOLID, Visual Studio
  • Zdolności liderskie

Proponujemy:

  • Prace w fajnym młodym zespole w nowym biurze przy Dworcu Zachodnim.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie na UoP albo B2B.
  • Opiekę medyczną, kartę Multisport, dużo kawy, owoców.
  • Dofinansowanie szkoleń.
  • Uczestnictwo w działaniach charytatywnych (razem robimy ciekawe wydarzenia, jeździmy do schroniska, pomagamy tym, kto tego potrzebuje.