Klientem jest pierwsza firma Europy Środkowej, która zmienia sposób zarządzania podróżami służbowymi i wydatkami pracowników.

Na polskim rynku firma działa od 2016r. Dzięki zastosowaniu nowatorskiego podejścia i wiodących technologii, system stworzony przez Klienta bezpośrednio wpływa na kulturę organizacyjną pracowników i jednocześnie podwyższa efektywność biznesową całej organizacji.

Do tworzenia autorskiego rozwiązania szukam osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista PHP Developer (Laravel) Warszawa

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Tworzenie aplikacji opartej na larawel'u,
  • współdziałanie z zespołem back-end i front-end developerów,
  • pisanie dokumentacji technicznej,
  • praca z międzynarodowymi klientami.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego
  • Doświadczenie z:
    • Laravel'em,
    • Bazami danych MySQL,
    • Git'em.
  • Umiejętnośc pisania czystego kodu,
  • angielski na poziomie minimum B2.

Firma oferuje:

  • Świetną lokalizację,
  • częściową pracę zdalną,
  • elastyczne godziny pracy.