Nasz Klient to nowoczesny software house zlokalizowany w centrum Warszawy.

Jako firma oferują indywidualne rozwiązania informatyczne dla swoich Klientów. Zdobywając ich zaufanie sprawili, że wielokrotnie wracali oni z kolejnymi inicjatywami do zrealizowania. Współpraca opiera się na długotrwałych relacjach. Dzięki temu, do tej pory zrealizowali już dziesiątki udanych projektów. Zapewniają niestandardowe aplikacje do tworzenia i korzystają również z produktów innych firm, np. Camunda, Elastic stack, Pentaho; dostarczają aplikacje dedykowane oraz własne produkty IT w szczególności dla rynku e-zdrowia, mediów, transportu i logistyki, zajmującej się budową rozwiązań z zakresu Data Warehouse, Business Intelligence i Big Data.

Ich głównymi Klientami są główni gracze w branży telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej i medycznej. Współpracują również z startupami.

Obecnie poszukują do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Architect IT - doświadczenie z mikroserwisami 20000 - 25000 PLN Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Zarządzanie zespołem podległych developerów
  • Analiza potrzeb Klientów
  • Projektowanie komponentów interfejsu użytkownika
  • Projektowanie i tworzenie architektury aplikacji opartej o Java 8, Microserwisy i CI/CD
  • Odpowiedzialność za realizację i utrzymanie powierzonych projektów
  • Współpraca z analitykami nad uszczegółowieniem założeń projektowych
  • Gotowość rozwiązywania problemów, które pojawiają się podczas realizacji projektów
  • Rozwój, testowanie i utrzymanie komponentów bazujących na technologii Java
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Oczekiwania:

  • 5 lat doświadczenia na stanowisku Java Developer
  • Doświadczenie jako Team Leader lub Architect Projektu przy projektowaniu architektury aplikacji
  • Bardzo dobrej znajomości Java 8
  • Doświadczenie w pracy z architekturą mikroserwisów oraz umiejętność jej projektowania
  • Dobra komunikacja w języku angielskim (minimum B2/C1)
  • Dobrej znajomości:
    • Spring i Spring Boot
    • JPA i Hibernate
    • SQL i Docker
    • Scrum

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (120 - 150 PLN netto + VAT / H)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B z płatnym urlopem 26-cio dniowym / rok (nie wykluczamy umowy o pracę!)
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Opieka medyczna w Luxmed
  • Karta Multisport
  • Wsparcie w rozwoju kompetencji przez mentoring oraz szkolenia
  • Pracę w gronie ponad 20 specjalistów i możliwość rozwoju
  • Biuro w centrum Warszawy - Aleje Jerozolimskie (na przeciwko stacji "Warszawa Ochota')

Dodatkowe atuty:

  • Angular 2+
  • PostgreSQL
  • NoSQL
  • Oracle DB
  • Elasticsearch
  • Spock