Dla naszego Klienta jednej z największych firm na świecie świadczącej usługi doradztwa polskim oraz międzynarodowym podmiotom we wszystkich sektorach gospodarki, ze szczególnym uwzględnieniem branży finansowej , ubezpieczeniowej , farmaceutycznej , handlu i produkcji dóbr oraz usług konsumpcyjnych poszukuje osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant Microsoft Dynamics 365 Business Central Warszawa

Formy umowy: Umowa o pracę

Realizowane zadania:

  • Wsparcie sprzedaży systemów MS Dynamics 365
  • Analiza procesów biznesowych
  • Analiza wymagań funkcjonalnych i poza funkcjonalnych dla systemów MS Dynamics 365 BC, MS Dynamics 365 EC (CRM )
  • Projektowanie rozwiązań lub ich elementów na bazie produktów z rodziny MS Dynamics 365
  • Opracowywanie dokumentacji, materiałów szkoleniowych i prezentacji
  • Wdrażanie i konfiguracja systemu MS Dynamics 365
  • Testowanie systemów
  • Opiekę nad wdrożonymi systemami

Oczekiwania:

  • Wiedzy z zakresu funkcjonalności systemów ERP,
  • Doświadczenia we wdrożeniach systemów ERP,
  • Wykształcenia wyższego lub statusu studenta ostatnich lat studiów - preferowane kierunki związane z informatyką lub kierunki biznesowe,
  • Umiejętności analizy i syntezy danych,
  • Znajomości wiodących technologii informatycznych oraz zdolności do szybkiej nauki nowych systemów IT,
  • Podejścia nastawionego na rozwiązywanie problemów,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Łatwości pracy w grupie oraz porozumiewania się z innymi w skuteczny i przyjazny sposób,
  • Otwartości na różnorodność, chęci do podnoszenia własnych kompetencji, gotowości do podróży służbowych.

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B