2016-11-12 21:18

Dla naszego Klienta, największego dostawcy domen, hostingu serwisów WWW i usług internetowych, poczukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP / PerlSzczecin

Zakres obowiązków:

  • implementowanie funkcji systemu zgodnie ze specyfikacją
  • branie udziału w planowaniu prac projektowych w zakresie wytwarzania oprogramowania
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • przygotowywanie i przeprowadzanie testów jednostkowych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego - object-oriented programming
  • doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych
  • dobra znajomość JavaScript
  • dobra znajomość SQL - najlepiej MySQL
  • umiejętność pracy w środowisku Linux

Proponujemy:

  • najładniejsze biuro w mieście :-)
  • otwartość i pomoc ze strony współpracowników
  • bogate świadczenia socjalne, zniżki pracownicze w wielu firmach i lokalach usługowych
  • elastyczne godziny pracy

Dodatkowe atuty:

  • znajomość nowoczesnych bibliotek JavaScript np. jQuery
  • znajomość jednego z popularnych frameworków np.:
    • Zend,
    • Symphony,
    • Django,
  • umiejętność administracji Linuxa