Dla naszego Klienta, profesjonalnego dostawcy usług najpopularniejszych systemów ERP od renomowanych producentów oprogramowania oraz najwyższej jakości rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw we wielu branżach (budownictwo, logistyka, dystrybucja, handel, biura rachunkowe), szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant ds. wdrożeń systemów Comarch ERP XL Rzeszów

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych,
  • Wdrażanie systemu Comarch ERP XL,
  • Zarządzanie projektem wdrożeniowym,
  • Szkolenie użytkowników,
  • Zdalna, telefoniczna i mailowa pomoc użytkownikom.

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość MS-SQL,
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Zaawansowana obsługa komputera,
  • Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Zdolność szybkiego uczenia się,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Pracę w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Służbowy samochód i nowoczesny sprzęt,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia.

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie we wdrażaniu systemu Comarch w zakresie logistyki i produkcji, księgowości,
  • Znajomość zasad funkcjonowania przedsiębiorstw w zakresie logistyki, produkcji, księgowości.