2017-06-19 11:39

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy konsultingowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant SAP PP - SerwisPoznań

Opis stanowiska:

  • Obsługa zgłoszeń serwisowych w zakresie modułu PP dla Klientów,
  • Realizacja małych projektów rozwojowych,
  • Prowadzenie audytów w zakresie produkcji,
  • Realizacja prezentacji i szkoleń dla Zespołu serwisowego,
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla Klientów.

Od kandydata oczekujemy:

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia we wdrożeniach SAP PP,
  • Udział w co najmniej 2 pełnych cyklach wdrożeniowych,
  • Doświadczenie w obsłudze zgłoszeń serwisowych,
  • Znajomość zagadnień integracyjnych z modułami logistycznymi,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego co najmniej na poziomie dobrym,
  • Umiejętność komunikacji i współpracy w grupie.

Oferujemy:

  • Aktywny udział w rozwojowych, pełnych wyzwań, projektach,
  • Otwartą komunikację na wszystkich szczeblach hierarchii,
  • Rozwój osobisty i zawodowy,
  • Stabilną pracę w doświadczonym zespole,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Możliwość pracy w trybie Home Office,
  • Bezpłatną naukę języków obcych,
  • Bezpłatne ubezpieczenia zdrowotne,
  • Szkolenia,
  • Imprezy integracyjne.
Wyślij CV