Dla naszego Klienta, dostawcy rozwiązań IT dla biznesu (systemy CRM, hurtownie danych, rozwiązania Business Intelligence), pracującego dla największych firm z branży finansowej i ubezpieczeniowej szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP7.2 (Symfony Framework) Łódź

Może zainteresuje Cię oferta pracy w innym mieście:

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • implementacja komponentów biznesowych w technologiach PHP
  • wdrożenie algorytmów logiki biznesowej w oparciu o gotową specyfikację biznesową
  • implementacja testów jednostkowych
  • integracja z relacyjnymi bazami danych
  • wsparcie procesów analizy
  • tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość PHP 7, Symfony 3/4, HTML 5, CSS 3, JQuery
  • bardzo dobra znajomość SQL i umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych (preferowany MySQL)
  • sumienność i dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Proponujemy:

  • atrakcyjne warunki współpracy przy umowie b2b (długofalowa współpraca
  • zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia, możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale, w ambitnym i wykwalifikowanym zespole z wykorzystaniem nowych technologii i nowoczesnych metodyk budowy oprogramowania
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

Dodatkowe atuty:

  • Twitter Bootstrap, Angular (lub inny framework JS), Docker, REST API, UML, GIT, PHP Storm IDE, MySQL Workbench
  • znajomość CMS Pimcore
  • umiejętność i chęć rozwoju obszarów analitycznych