Praca Specjalista ds. IT

Charakterystyka stanowiska

Osoba na tym stanowisku zajmuje się pełnym wsparciem technicznym użytkowników ale także konfiguracją i instalacją sprzętu oraz oprogramowania. Oprócz tego instaluje pełne okablowania jak i również konfiguruje sieci LAN i WAN. Dodatkowo odpowiedzialny jest za wybór jak i zakup oprogramowania, sprzętu oraz usług teleinformatycznych. Odpowiada także za prowadzenie całej ewidencji i rozliczanie wcześniejszych zakupów oraz udziela pomocy przy wielu pracach z działu IT.

Wymagania

Od Specjalisty ds. IT wymaga się posiadania wyższego wykształcenia o profilu kierunkowym (informatycznym). Dodatkowo ważną kwestią jest rozległa znajomość systemów serwerowych, operacyjnych oraz sieci LAN. Ze względu na potrzebę pracy z dokumentacją techniczną, która nie jest pisana w języku polskim, bardzo istotna jest biegła umiejętność posługiwania się językiem angielskim. Warto dodać iż niezwykle cenna u przyszłego pracownika będzie komunikatywność, samodzielność, pełna dyspozycyjność a także umiejętność zarządzania.

Warunki pracy

Specjalista ds. IT pracuje stacjonarnie w biurze lub gabinecie siedziby firmy w której jest zatrudniony. System czasowy pracy u wszystkich pracowników jest taki sam, jednak wymagana jest od niego pełna dyspozycyjność ze względu na możliwą potrzebę pracy w nocy lub w dni wolne od pracy. Służy to płynnemu funkcjonowaniu firmy w sytuacjach wymagających większych zmian. Praca Specjalisty ma charakter usługowy co wiąże się z nawiązywaniem częstych kontaktów z innymi ludźmi.

Możliwości zatrudnienia

Miejsce zatrudnienia jest możliwe w różnych firmach o branżach wdrożeniowych, informatycznych, projektowych a także w różnych instytucjach badawczych.

Warunki finansowe

Zarobki plasują się ze względu na umiejętności, doświadczenie a także wykształcenie danego pracownika. Oprócz tego ważny jest również obejowany przez niego szczebel w firmie a także pozycja i wielkość zakładu pracy.

Najnowsze oferty pracy - Specjalista ds. IT

Specjalista ds. wsparcia IT - Analiza Techniczna sprzętu IT
Warszawa, 2023-05-31 8000 - 15000 PLN
Aplikuj Umowa o pracę Umowa zlecenie

Specjalista ds. kontrolingu
Myślenice, 2023-05-31 7000 - 13000 PLN
Aplikuj Umowa o pracę

Specjalista ds. analiz i raportowania
Tarnów, 2023-05-31 7000 - 10000 PLN
Aplikuj Umowa o pracę

Specjalista ds. Controllingu
Olsztyn, 2023-05-30 10000 - 15000 PLN
Aplikuj Umowa o pracę
SAP

Specjalista ds. Controllingu
Biskupiec, 2023-05-30 10000 - 15000 PLN
Aplikuj Umowa o pracę
SAP