Praca Programista Windows Mobile

Charakterystyka stanowiska

Programista Windows Mobile to osoba, która odpowiedzialna jest za projektowanie oraz wdrażanie aplikacji przeznaczonych przede wszystkim na smartphone, palmtopy i PocketPC. Programista specjalizując się w danym środowisku programistycznym przeznaczonym do realizacji określonych zleceń. Posiadając odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, wykonuje swoje obowiązki zgodnie z oczekiwaniami klienta i panującymi standardami.

Wymagania

Proces rekrutacyjny za główne kryterium obiera wykształcenie danego kandydata, które to powinno być wyższe informatyczne lub zbliżone. Dodatkowym, ważnym kryterium jest zdobyta praktyka zawodowa z zakresu posługiwania się językami programowania typu C# oraz C++. Atutem mogą okazać się pewne cechy personalne np. kreatywność, otwartość na kontakty z klientami, umiejętność efektywnej pracy w grupie czy bezproblemowe podejmowanie wyzwań.

Warunki pracy

Miejscem pracy jest zamknięte pomieszczenie typu gabinet/biuro, znajdujące się w siedzibie zakładu pracy. Jest to praca wykonywana za pośrednictwem komputera przez wiele godzin, w jednostajnej pozycji.

Możliwości zatrudnienia

Oferentami dla Programisty Windows Mobile są zdecydowanie wszelkie firmy z branży IT oferujące kompleksowe świadczenie usług prywatnym klientom lub innym przedsiębiorstwom. Oprócz tego możliwa jest praca jako freelancer.

Warunki finansowe

Wysokość wynagrodzenia jest adekwatna do posiadanych umiejętności czy prestiżu firmy. W przypadku freelancerów zależy od ilości i skali trudności zleceń.