Praca Programista SAP

Charakterystyka stanowiska

Osoba zajmująca się technologią SAP posiada wszelkie konieczne kwalifikacje umożliwiające prace w danym środowisku programistycznym. Do jego zadań należy udział w różnych projektach programistycznych z zakresu SAP. Oprócz tego tworzy a także wdraża nowe rozwiązania technologiczne i jednocześnie sprawdza ich jakoś, przeprowadzając różne testy.

Wymagania

Na to stanowisko wymaga się od kandydata ukończonych studiów wyższych informatycznych a także zdobycie pewnego doświadczenia w pracy z technologią SAP. Oprócz tego ważną kwestią jest znajomość zagadnień z zakresu SQL. Kandydat powinien sprawnie odnajdywać się w programowaniu językami C++ oraz Java. Dodatkowym atutem, równie istotnym jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego a także umiejętność pracy w grupie oraz samodzielne organizowanie własnej pracy.

Warunki pracy

Miejscem pracy jest zwykle gabinet znajdujący się w siedzibie firmy. Jest to praca wielogodzinna, wykonywana przed ekranem komputera.

Możliwości zatrudnienia

Główną branżą w której można znaleźć oferentów to branża IT.

Warunki finansowe

Pensje są adekwatne do posiadanych umiejętności, stażu pracy a także wielkości zlecenia czy pozycji danej firmy na rynku.