Praca Programista Python

Charakterystyka stanowiska

Programista Python w swojej specjalizacji zajmuje się projektowaniem oraz wdrażaniem aplikacji czy programów, wykorzystując interpretowany język programowania Python. Język ten funkcjonuje na licencji OpenSource a jego budowa oraz zastosowanie bardzo przypomina Perl. Osoba wykwalifikowana na to stanowisko posiada odpowiednią wiedzę oraz umiejętności umożliwiające sprawne działanie w danym środowisku programistycznym a także efektywne wykonywanie zleceń swoich klientów, zgodnie z ich wymaganiami.

Wymagania

Podstawą wymaganą w procesie rekrutacji jest oczywiście posiadanie wykształcenia wyższego a także wykazywanie się pewnym doświadczeniem, najlepiej związane ze środowiskiem programistycznym (Python). Dodatkowo osoba ubiegająca się o to stanowisko powinna bezwzględnie radzić sobie z różnymi, czasami nietypowymi problemami czy wyzwaniami. Powinna być kontaktowa ze względu na konieczność nawiązywania relacji z klientami czy współpracy z innymi programistami. Oprócz tego ważna jest duża kreatywność kandydata a także jego podejście do pracy, które powinno być skierowane na zadowolenie klienta.

Warunki pracy

Miejscem pracy jest gabinet w siedzibie firmy. Praca wykonywana jest w trybie wielogodzinnym, siedzącym. Komputer jest głównym narzędziem programisty na którym pracuje. Możliwa jest praca zdalna.

Możliwości zatrudnienia

Zatrudnienie możliwe jest do znalezienia w wielu firmach zajmujących się branżą informatyczną ale także występuje możliwość pracy jako samodzielna jednostka.

Warunki finansowe

Pensje uzależnione są od posiadanych kwalifikacji czy doświadczenia. Im większy staż pracy tym większe stawki obowiązują programistów.

Najnowsze oferty pracy - Programista Python