Praca Programista .NET

Charakterystyka stanowiska

Osoba na stanowisku Programisty.NET (.NET Framework, platforma programistyczna) zobowiązana jest do projektowania oraz wdrażania aplikacji, systemów komputerowych czy programów, zazwyczaj przy użyciu języków C# lub C++. Dodatkowo zajmuje się specjalizacją w obsłudze konkretnego języka programowania a także posiada wszelkie konieczne kwalifikacje oraz obszerną wiedzę, która pozwala mu na efektywne spełnianie oczekiwań klienta.

Wymagania

Głównym wymogiem jest posiadanie wyższego wykształcenia informatycznego lub pokrewnego. Przy rekrutacji równie ważne jest zdobyte doświadczenie, które byłoby związane bezpośrednio z projektowaniem, wdrażaniem a także obsługą środowiska programistycznego. Istotna jest także znajomość języka angielskiego ale i umiejętność podejmowania nowych, niekiedy skomplikowanych wyzwań, umiejętność radzenia sobie z rozwiązywaniem nie zawsze standardowych problemów. Dużym plusem może okazać się kreatywność i rzetelność osoby na tym stanowisku.

Warunki pracy

Praca wykonywana może być w siedzibie firmy lub zdalnie. Odbywa się w trybie siedzącym, przed ekranem komputera. Wymiar czasu pracy jest zróżnicowany, niekiedy ustalany przez samego Programistę. Dodatkowym aspektem jest konieczność utrzymywania kontaktu z klientami.

Możliwości zatrudnienia

Możliwość zatrudnienia jest dość szeroka, gdyż Programiści.NET oprócz objęcia posady w firmie informatycznej mogą podejmować pracę we własnym zakresie, na własny rachunek, wyszukując samodzielnie zleceń lub zakładając własną firmę w branży IT.

Warunki finansowe

Zarobki zależą od posiadanych umiejętności, zakresu obowiązków, wielkości zlecenia a także prestiżu firmy i jej lokalizacji.

Najnowsze oferty pracy - Programista .NET

Programista .Net - Senior
Praca zdalna, 2024-04-16 9000 - 17000 PLN
Aplikuj B2B / Kontrakt

Programista .Net - Regular
Praca zdalna, 2024-04-16 6000 - 10000 PLN
Aplikuj B2B / Kontrakt

Senior Fullstack Developer
Szczecin, 2024-04-15 15000 - 20000 PLN
Aplikuj Umowa o pracę