Stanowisko Programista MySQL

Charakterystyka stanowiska

Programista MySQL odpowiada za projektowanie oraz wdrażanie aplikacji, programów czy systemów komputerowych w oparciu o konkretny język programowania w którym się specjalizuje. SQL to system zarządzania relacyjnymi bazami danych, stworzony przez firmę Oracle, dlatego też niezbędne są zdobyte kwalifikacje i posiadana wiedza programisty by mógł sprawnie realizować powierzone zadania. Projektując oraz wdrażając różne rozwiązania informatyczne musi w pełni zaspokajać oczekiwania klienta.

Wymagania

Najważniejszą kwestią podczas rekrutacji jest wykształcenie danego kandydata, które w tym przypadku uznawane jest wyłącznie wyższe o kierunku informatycznym lub pokrewnym. Równie istotnym punktem w CV jest uzyskane doświadczenie z zakresu danego środowiska programistycznego (tutaj C++, C, PHP). Oczywiście dużym atutem będzie biegłe posługiwanie się językiem angielskim a także odpowiednie cechy personalne, ułatwiające sprawną współpracę z innymi pracownikami czy utrzymywanie relacji z klientami.

Warunki pracy

Programista swoją pracę wykonuje za pośrednictwem komputera w siedzibie pracy, zwykle w biurze lub gabinecie. Jest to praca siedząca. W niektórych przypadkach istnieje możliwość pracy zdalnej.

Możliwości zatrudnienia

Osoba na tym stanowisku może ubiegać się o posadę we wszystkcih firmach czy przedsiębiorstwach z branży IT. Natomiast istnieje możliwość pracy na własny rachunek.

Warunki finansowe

Programiści początkujący zarabiają znacznie mniej niż programiści posiadający większe doświadczenie czy staż pracy.

Najnowsze oferty pracy - Programista MySQL

Doświadczony Programista PHP Formy umowy: B2B / Kontrakt Umowa mieszana

Łódź, 2017-03-21

Projektant - Programista Java Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Warszawa, 2017-03-20

Młodszy Programista C#/.NET (ze znajomoscią ASP.NET) Formy umowy: Umowa o pracę Umowa zlecenie Umowa o dzieło B2B / Kontrakt Umowa mieszana

Warszawa, 2017-03-20
Warszawa, 2017-03-16

Programista PHP (Symfony) Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Wrocław, 2017-03-16