Praca Programista jQuery

Charakterystyka stanowiska

Osoba w tym zawodzie odpowiada za tworzenie oraz administrowanie biblioteką programistyczną jQuery, która została stworzona specjalnie dla języka JavaScript. Do obowiązków takiego programisty należy głównie tworzenie aplikacji i oprogramowania właśnie z użyciem JavaScript ale także podnoszenie jakości już powstałych aplikacji. Programista na tym stanowisku często wykonuje swoją pracę z innymi członkami zespołu tworzącego dany projekt.

Wymagania

Kryterium, które musi spełnić każda osoba chcąca objąć to stanowisko jest ukończenie studiów wyższych o kierunku informatycznym. W procesie rekrutacyjnym brane pod uwagę jest również posiadane doświadczenie zawodowe. Głównie ukierunkowane na zarządzanie bibliotekami jQuery a także programowanie językiem JavaScript. Dużym atutem jest wykazanie się kandydata praktyczną wiedzą na temat technologii: CSS, HTML, C++, NET. Oprócz tego ważne jest biegłe posługiwanie się językiem angielskim, bez którego pracownik nie mógłby sprawnie posługiwać się programistycznymi kodami czy samą dokumentacją techniczną.

Warunki pracy

Miejscem pracy jest biuro lub gabinet w siedzibie firmy. Praca odbywa się w systemie ośmiogodzinnym, dwuzmianowym. Wykonywana jest za pośrednictwem komputera. Istnieje możliwość pracy zdalnej.

Możliwości zatrudnienia

Programista na tym stanowisku może ubiegać się o pracę w firmach telekomunikacyjnych, informatycznych, finansowych, konsultingowych itp.

Warunki finansowe

Wysokość wynagrodzenia odpowiada posiadanemu doświadczeniu, stażu pracy a także umiejętnościom.