Praca Programista Java

Charakterystyka stanowiska

Pracownik zatrudniony w tym zawodzie zajmuje się programowaniem w języku Java. Oprócz tego odpowiada za tworzenie dokumentacji technicznej a także współpracuje z analitykami, którzy określają pewne wymagania, według których programista projektuje różne rozwiązania informatyczne.

Wymagania

Kryterium wymaganym przy rekrutacji na stanowisko Programisty Java jest głównie posiadanie wyższego wykształcenia kierunkowego (informatycznego). Oprócz tego istotne jest zdobyte doświadczenie oparte na tworzeniu projektów oraz implementowaniu aplikacji Java. Wymaga się również od kandydata obszernej praktycznej wiedzy na temat Eclipse lub IntelliJ Idea, SVN, CVS lub innych narzędzi do wersjonowania, Enterprise Architekt. Dodatkowo ważna jest znajomość Java EE, UML, SQL, PL/SQL a także znajomość wzorców projektowych.

Warunki pracy

Pracownik wykonuje zwykle swoją pracę w biurze firmy w której jest zatrudniony. Możliwa jest również praca w terenie, gdy oprogramowanie wymaga wdrożenia. System czasowy pracy to osiem godzin dziennie. W przypadku pracy zdalnej bywa, że programista sam określa godziny swojej pracy.

Możliwości zatrudnienia

Zatrudnienie jest możliwe w wielu firmach z branży informatycznej. Programista ze względu na charakter swojego zawodu możę poszukiwać zleceń na własną rękę.

Warunki finansowe

Wynagrodzenie zależy od umiejętności danego programisty, doświadczenia ale także od pozycji firmy na rynku oraz wielkości zlecenia.

Najnowsze oferty pracy - Programista Java

Technical Leader (Java Background)
Łódź, 2024-07-15 34000 - 39000 PLN
Aplikuj Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Technical Leader (Java Background)
Wrocław, 2024-07-15 34000 - 39000 PLN
Aplikuj Umowa o pracę B2B / Kontrakt