Praca Programista C#

Charakterystyka stanowiska

Programista C# odpowiada za projektowanie a także wdrażanie aplikacji, systemów komputerowych oraz różnych programów, operując obiektowym językiem programowania C# (C Sharp). Wykorzystywany jest on w środowiskach .NET Framework, DotGNU lub Mono, występuje również na wielu platformach systemowych. Do zadań Programisty C# należy głównie obsługa konkretnego języka programowania. Oprócz tego posiadając odpowiednie kwalifikacje a także praktyczne doświadczenie, umożliwia to takiemu pracownikowi spełniać wszystkie oczekiwania klienta.

Wymagania

Najważniejszym wymogiem, który zawsze jest stawiany na głównym miejscu to posiadane wykształcenie. W przypadku Programisty C Sharp jest to wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyczne) lub pokrewne. Równie ważnym kryterium jest zdobyte doświadczenie w zakresie projektowania, wdrażania a także obsługi objętego środowiska programistycznego. Atutami takiej osoby na pewno byłaby duża kreatywność, umiejętność pracy w zespole a także umiejętność sprawnego nawiązywania kontaktu z klientami. Dodatkowo osoba na tym stanowisku powinna bezproblemowo radzić sobie z różnymi wyzwaniami a także z nietypowymi usterkami.

Warunki pracy

Praca jest wykonywana przed ekranem komputera w trybie siedzącym. Dodatkowym obowiązkiem osoby na tym stanowisku jest utrzymywanie relacji z klientami.

Możliwości zatrudnienia

Możliwości objęcia posady są możliwe na dwa główne sposoby. Programista może pracować jako samodzielna jednostka, wyszukując zleceń na własną rękę lub szukać zatrudnienia w firmach z branży IT.

Warunki finansowe

Wysokość zarobków uzależniona jest od miejsca zatrudnienia. Pensje osób zatrudniających się w firmach początkowo zaczynają się od kwoty 3000 zł natomiast programiści działający samodzielnie uzależniają swoje zarobki od wielkości zleceń.

Najnowsze oferty pracy - Programista C#

Programista .Net - Senior
Praca zdalna, 2024-04-19 9000 - 17000 PLN
Aplikuj B2B / Kontrakt

Senior Fullstack Developer
Szczecin, 2024-04-19 15000 - 20000 PLN
Aplikuj Umowa o pracę