Praca Programista C

Charakterystyka stanowiska

Programista zajmujący się językiem C odpowiada za tworzenie projektów a także wdrażanie aplikacji, systemów komputerowych czy programów. Operuje głównie jednym, konkretnym językiem programowania lub jednym środowiskiem programistycznym. Oprócz tego posiadając odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie oraz praktyczną wiedzę ma możliwość efektywnego spełniania oczekiwań swojego klienta. Po wdrożeniu aplikacji zajmuje się także jego obsługą czy modernizacją systemu.

Wymagania

Najważniejszym kryterium branym pod uwagę podczas rekrutacji jest ukończenie studiów wyższych o kierunku informatycznym lub pokrewnym. Niezależnie od późniejszej specjalizacji, kandydat musi wykazać ukończenie studiów wyższych. Istotne przy wyborze pracownika jest także jego doświadczenie, najlepiej związane z danym środowiskiem programistycznym i zadaniami typu projektowanie, wdrażanie i obsługa. Mile widziana jest umiejętność biegłego posługiwania się językiem angielskim a także umiejętność efektywnej pracy w grupie. Dodatkowymi cechami, którymi dobrze jest się wyróżniać to kreatywność, radzenie sobie z trudnymi wyzwaniami lub problemami.

Warunki pracy

Praca odbywa się w gabinecie firmy, w trybie siedzącym. Wykonywana jest przez wiele godzin przed monitorem komputera. Dodatkowym obowiązkiem na tym stanowisku jest stałe utrzymywanie kontaktu z klientami.

Możliwości zatrudnienia

Ofert pracy jest bardzo dużo w firmach z branży informatycznej, głównie w firmach oferujących usługi prywatnym klientom lub innym firmom. Plusem w zawodzie jest zdolność do prowadzenia własnej działalności i wyszukiwania zleceń na własną rękę.

Warunki finansowe

Niestety wysokość zarobków jest trudna do oszacowania. Zwykle zależna jest od umiejętności Programisty ale także od wielkości zlecenia.

Najnowsze oferty pracy - Programista C

Programista .Net - Senior
Praca zdalna, 2024-05-23 9000 - 17000 PLN
Aplikuj B2B / Kontrakt

Programista Full Stack .Net
Praca zdalna, 2024-05-23 24000 - 28000 PLN
Aplikuj B2B / Kontrakt