Stanowisko Programista baz danych

Praca Programista baz danych

Charakterystyka stanowiska

Jest to osoba, która tworzy oraz udoskonala istniejące bazy danych ale również dba o implementację nowych procesów. Oprócz tego zajmuje się rozwiązywaniem bieżących usterek technicznych. Dodatkowo może uczestniczyć podczas wdrożeń systemów informatycznych.

Wymagania

Warunkiem przyjęcia osoby do pracy jest wykazanie się wyższym wykształceniem o kierunku informatycznym lub podobnym. Również istotnym kryterium jest posiadanie doświadczenia w obsłudze chociaż jednego systemu baz danych (m.in.: Oracle). Dużym atutem może okazać się znajomość języka SQL, hurtowni baz danych czy Business Intelligence. Na tym stanowisku niezbędne jest także posługiwanie się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym.

Warunki pracy

Miejsce pracy zależy od pracodawcy i możliwości Programisty. Może odbywaś się w siedzibie firmy ale także zdalnie. Często jest to praca zespołowa.

Możliwości zatrudnienia

Możliwość znalezienia pracy występuje głównie w firmach z branży IT, które obligują się do tworzenia różnych rozwiązań technologicznych dla swoich klientów. Jednak bywa, że posadę oferują także siedziby z innych sektorów gospodarki.

Warunki finansowe

Wysokość pensji uzależniona jest głównie od umiejętności i doświadczenia danego Programisty ale także od prestiżu firmy. Osoby zatrudnione na tym stanowisku często otrzymują różnego rodzaju benefity czy dodatki w formie prywatnej opieki zdrowotnej, szkoleń zawodowych lub kursów językowych.

Najnowsze oferty pracy - Programista baz danych

Java Developer / Programista Java 10000 - 22000 PLN Formy umowy: Umowa o pracę

2019-10-17

MS SQL Administrator Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

2019-10-16

MS SQL Administrator Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

2019-10-16

Java 8 Software Developer 14000 - 16000 PLN Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

2019-10-15